Маҳалла раиси сайловида фаол иштирок этинг!
- Жорий йилнинг 19 май куни "Ифтихор", “Олтин воха”, “Ўзбекистон” ҳамда “Незохоз” маҳалла фуқаролари йиғини раислиги учун сайлов бўлиб ўтади. Қуйида маҳалла раислиги учун номзодлар билан танишишингиз мумкин.
Сана: Май 14, 2022Бўлим: Тендер ва эълонлар
ҲУРМАТЛИ ФУҚАРОЛАР!
- Маҳалла раиси сайловида фаол иштирок этинг!
Сана: Май 13, 2022Бўлим: Тендер ва эълонлар
ПЕДАГОГЛАР ДИҚҚАТИГА!
- Президент таълим муассасалари агентлиги ўз соҳасида янги марраларни забт этмоқчи бўлган педагогларга иш таклиф этмоқда!
Сана: Май 06, 2022Бўлим: Тендер ва эълонлар
ДИҚҚАТ ЭЪЛОН!
- Қўшкўпир туман прокурори томонидан 2-СЕКТОР ҳудудидаги жисмоний ва юридик шахсларнинг ҳамда тадбиркорларнинг мавжуд муаммоларини ўрганиш ва уларни бартараф этиш юзасидан ўтказиладиган САЙЁР ҚАБУЛ ҳамда бўш иш ўринлари ярмаркалари юқоридаги графикга асосан
Сана: Апрель 25, 2022Бўлим: Тендер ва эълонлар
- Туман Аҳоли бандлигига кўмаклашиш маркази ташаббуси билан 14-апрел куни соат 10:00 да Қўшкўпир тумани "Ўрта қишлоқ" маҳалласида жойлашган маданият марказида бўш иш ўринлари ярмаркаси ташкил этилмоқда.
Сана: Апрель 13, 2022Бўлим: Тендер ва эълонлар
Сайёр қабул: ФАОЛ ИШТИРОК ЭТИНГ!
- Қўшкўпир тумани прокурори томонидан 2-секторда жисмоний ва юридик шахсларнинг оммавий ва сайёр қабуллари Г Р А Ф И Г И
Сана: Март 25, 2022Бўлим: Тендер ва эълонлар
Hurmatli yurtdoshlar!
- E’tiboringizga Xorazm viloyati hududi bo'yicha 2021-yilda o‘tkazilgan tashabbusli budjet jarayoni natijalariga ko‘ra hududlar reytingini havola etmoqdamiz. Shuningdek, bugun 24 mart 14:00 holatiga ko‘ra fuqarolar tomonidan bildirilgan 2022-yil biri