2017-2018 йй. - Шовот туманидаги 40-сонли мактаб ўқитувчиси
2018-2018 йй. - Хоразм вилоят Мактабгача таълим бошқармасида шўъба методисти
2019-2019 йй. - Ўзбекистон Савдо-саноат палатаси Хоразм вилоят ҳудудий бошқармасига қарашли “Тадбиркорликка кўмаклашиш маркази” Урганч шаҳар бўлими мутахассиси
2019-2020 йй. - Хоразм вилоят Иқтисодиёт ва саноат бош бошқармасининг Кичик бизнес ва тадбиркорликни, муҳандислик-инфратузилмаларни ҳамда кичик саноат зоналарини ривожлантириш бўлими етакчи мутахассиси
2020-2021 йй. - Хоразм вилояти Иқтисодий тараққиёт ва камбағалликни қисқартириш бош бошқармасининг Камбағалликни қисқартириш, аҳоли турмуш даражасини ошириш ва тадбиркорликни ривожлантириш бўлими бош мутахассиси
2021-2022 йй. - Хоразм вилояти Иқтисодий тараққиёт ва камбағалликни қисқартириш бош бошқармасининг Камбағалликни қисқартириш, аҳоли турмуш даражасини ошириш ва "маҳаллабай" ишлаш бўлими бош мутахассиси
2022-2024 йй. - Хоразм вилояти ҳокимининг молия иқтисодиёт ва камбағалликни қисқартириш масалалари бўйича биринчи ўринбосарининг тадбиркорлик ва ишбилармонлик муҳитини ривожлантириш, экспортга кўмаклашиш ва қўллаб-қувватлаш гуруҳи бош мутахассиси
2024 й. - ҳ.в.  - Қўшкўпир тумани ҳокимининг молия-иқтисодиёт ва камбағалликни қисқартириш масалалари бўйича биринчи ўринбосари