- 24-noyabr kuni Qo‘shko‘pir tumanida "Ayolning jamiyatdagi va oiladagi o‘rni" mavzusida tadbirkor ayollar bilan ochiq muloqot o‘tkazildi.
Сана: Ноябрь 24, 2024Бўлим: Янгиликлар
Payshanba —huquqbuzarliklar profilaktikasi kuni
- "Payshanba — huquqbuzarliklar profilaktikasi kuni" munosabati bilan Qo‘shko‘pir tumani O‘rta qishloq mahallasida energiya va gaz resurslarni tejash bo‘yicha targ‘ibot ishlari, bo‘sh ish o‘rinlari yarmarkasi hamda aholi uchun bepul tibbiy ko‘rik tashkil et
Сана: Ноябрь 21, 2024Бўлим: Янгиликлар
Payshanba – “Huquqbuzarliklar profilaktikasi kuni"
- Qo‘shko‘pir tumanida 2024-yil 21-noyabr kuni jinoyatchilik va huquqbuzarliklarning oldini olish, ijtimoiy-ma’naviy muhit barqarorligini ta’minlash, tinchlik-osoyishtalikni yanada mustahkamlash maqsadida har haftaning payshanba kuni joylarda profilaktik ta
Viloyat soliq boshqarmasi ishchi guruhi Tegalak mahallasida bo‘ldi
- Xorazm viloyati tumanlarini namunali hududga aylantirish, mahallalar infratuzilmasini yanada yaxshilash hamda kuz-qish mavsumiga tayyorgarlik ko‘rish maqsadida viloyat soliq boshqarmasi ishchi guruhi Qo‘shko‘pir tumanidagi Tegalak mahallasida bo‘lib, yash
"Olam aro yagonamsan jon O‘zbekiston" nomli konsert dasturining namoyishi tashkil qilindi
- O‘zbekiston davlat filarmoniyasi Xorazm viloyat bo‘linmasi tomonidan Qo‘shko‘pir tumanida "Olam aro yagonamsan jon O‘zbekiston" nomli konsert dasturining namoyishi tashkil qilindi.