- Yangi O‘zbekiston 2017 yildan boshlab yangi islohotlar va tashabbuslarning yangi bosqichiga qadam qo‘ydi desak mubolag‘a bo‘lmaydi. Bu davrda mamlakatimizda amalga oshirilgan islohotlar nafaqat iqtisodiy va siyosiy sohalarda, balki ilm-fan, texnika, sog‘l
Сана: Декабрь 21, 2024Бўлим: Янгиликлар
O‘zbekiston Respublikasining Konstitutsiyada “Sud hokimiyati”
- Jinoyat ishlari bo‘yicha Qo‘shko‘pir tuman sudining raisi F.Ismoilov tomonidan O‘zbekiston Respublikasining Konstitutsiyada “Sud hokimiyati” mavzusida ochiq dars mashg‘uloti o‘tkazildi.
Qo‘shko‘pir tumani soliq inspeksiyasi boshlig‘i O‘lmasbek Ashirovning 2024 yil noyabr oyi yakuni bo‘yicha hisoboti va tadbirkorlarga murojaati
- Muhtaram prezidentimiz tomonidan soliq organlari xodimlari oldiga qo‘yilgan vazifalardan kelib chiqib, soliq tizimini mahalla darajasiga tushirish orqali yangi institut “Mahalla yettiligi” tashkil qilinishini ta’kidlagandilar. Joriy yilning 1 yanvaridan b